Ses yalıtımlı hazır kabinler ; Ses yalıtım hazır kabinler fabrikalarda makine odaları ses yalıtım testi odaları sağır oda ve jeneratör gibi yerlerin içerden ve dışardan ses lerinin yalıtılması ayrıca içeride akustik ortam oluşması sağlanmaktadır. Akustik hazır kabinler müzik aletleri ile çalışma, işitme cihazı odaları, kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması herhangi bir ses azaltılması, genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır. Akustik Hazır Kabin, içinde kimse yokken reverberasyon süresi 0.3 sm / 0.5 sm, frekansı 125 Hz ile 4000 Hz olacak şekilde iç yüzeylerde anti-statik ses emici uygun malzemelerden yapılmıştır. Zemin, taban gürültülerini absorbe edecek malzemeyle kaplanmaktadır.

AKUSTIK HAZIR KABINLERI  EBADLARI:  STANDART BIR ÖLÇÜSÜ YOKTUR, ÖZEL ÜRETIM OLDUĞU IÇIN ÖLÇÜYE BAĞLI ÜRETILIR.

AKUSTIK HAZIR KABINLERI KULLANIM ALANLARI : JENARATÖR, MAKINE, KLIMA, HAVALANDIRMA FANLARI GIBI FABRIKA VE IÇ YADA DIŞ CEPHELERDE MONTE EDILIR.

AKUSTIK HAZIR KABINLERI  OPSIYONLAR : GÖRÜNTÜDEKI GIBI GIBI IÇ MEKAN VE DIŞ MEKAN ÇEŞITLERI MEVCUTTUR.

AKUSTIK HAZIR KABINLERI  YANMAZLIK : KULLANILAN METARYALLER, CAMYÜNÜ VE B1 YANMAZLIK FORMUNDA YADA ULTRA YANMAZ METALLER KULLANILIR.