Şap altı ve parke ve döşeme altı zemin ses izolasyonu şle yalıtımlarında kullanılan bu ürün son derece yüksek ses ve darbe titreşim sönümlemesinde ve gürültü kontrolünde etkilidir. Teknik Akustik şilteleri 2, mm ile 8 mm varan standart kalınlıklarda rulo ve plaka formatında üretebilmekteyiz, strandart renk yeşil , sarı ve gri olarak üretilmektedir. Teknik akustik şilte ürünümüzün en büyük avantajı diğer muadil ürün olan çapraz bağlı polietilen köpük şilteler gibi , özellikle şap ve döşeme altı uygulamalarda çökme yapmamasıdır. Akustik şilteler, bina yalıtımının temel ilkesi yazın serin, kışın sıcak, neme karşı dayanıklı, sessiz, konforlu ortamlar inşaa etmektir. Akustik şilte ile konforu yaşayın. Teknik akustik Şilte siparişlerinizi 100 m² ve üzeri sipariş almaktayız, konteyner kamyon bazlı satış yapılmaktadır. Metrajlı projeleriniz için özel fiyat vermekteyiz. Teknik akustik şilteleri beklentilerinize uygun yoğunluk ve kalınlıklarda üretmekteyiz, akustik şilteler projeleriniz için Minimum siparişleriniz 1000 m² ve üzerini üretim yapmaktayız Teknik Akustik şilteler piyasa muadillerene kıyasla iki kat daha fazla darbe topuk sesi titreşim izolasyonu sağlamaktadır. Teknik akustik şiltelerimiz kamu alanı ve özel sektör projelerinizdeki teknik şartnamelere uygunluk test raporları ve sertifikalarına sahiptir. Teknik akustik şilteler ( polietilen çapraz bağlı şilte köpükleri ) sadece projeler için yüksek metrajda satılmaktadır, parekende satışımız yoktur.1. Çapraz Polietilen Şilte : Polietilen açık hücreli malzemedir. 2.EMR Akustik Şilte : Pe Esaslı amorf formda çapraz bağlı kapalı hüsre yapısında pişirilme yöntemi ile üretilmiş akustik ses yalıtım malzemesidir.İçinde hava tutma özelliği ile ses yalıtımı sağlar. Darbe sesi, topuk sesi  tireşimlerini sönümler .Akustik şiltelerimizin yanı sıra Teknik Cork Levha ve Teknik Vibro Levha var.Havalandırma kanalları, mertek altı çatı arası , duvar arası ısı yalıtımı ve ses yelıtımı , şap altı ses ve ısı yalıtımı, parke altı ses ve ısı yalıtımı ,  klima iç aksamı , frigorifik soğutucu taşıtları, soğuk oda ve depoları,  endüstriyel darbe emici paketlemede, mekanik tesisatlarda bant olarak kullanılır, ses izolasyonu, gürültü yalıtımı ve titreşim emici bantı olarak kullanılmaktadır.Poli etilen şilte köpükler ( akustik şilte ) İstanbul satış ofisi Teknik akustik. Hem ses hemde ısı yalıtımında mükemmel sonuç üstün Alman teknolojisi akustik şiltelerdir.

ŞAP ALTI – DÖŞEME ALTI / ARASI – PARKE ALTI VE TÜM ZEMİN SES YALITIMLARINDA ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ

Akustik Şilte  Ebadları : 100 cm Rulo Enlerimiz. Plakalar ise değişebilir.

Akustik Şilte Paket Miktarı : Rulolar mimimum 25 mt / m² olarak satılır.

Akustik Şilte Renkleri : Sarı , yeşil renk standart olarak satılır.

Akustik Şilte Kullanım Alanları : Zemin titreşim darbe & gürültü kontrolü ses izolasyonlarında ve yerden ısıtma izolasyonlarında.

Akustik Şilte Opsiyonlar : Farklı kalınlık ve boyutlarda özel olarakta üretilir. Standart olarak 2,5 mm 5 mm 8 mm 15 mm Kalınlık.

Akustik Şilte Yanmazlık : Alev geciktirici özellik opsiyonel olup, isteğe bağlı üretilmektedir.

Akustik Şilte Yoğunluk : 30 Kg ile 75 Kg / M³ standart yoğunluktadır.

PE ESASLI, AMORF FORMDA ÇAPRAZ BAĞLI KAPALI HÜCRE YAPISINDA, PIŞIRILME YÖNTEMIYLE ÜRETILMIŞ, SES YALITIM BARIYERIDIR. İÇINDE HAVA TUTMA ÖZELLIĞI ILE SES YALITIMI SAĞLAR.

 

KULLANIM YERLERİ VE AMACI : KATLAR ARASI GROBETON ÜZERINE ŞAP ALTI SES YALITIM BARIYERI OLARAK – BITIŞIK NIZAM DAIRELER ARASINDA SES GEÇIŞINI AZALTICI OLARAK – PARKE VE ŞAP ALTINDA DARBE SESI ÖNLEYICI OLARAK – TESISLERIN MEKANIK ODALARI, TESISAT KATLARINDA FARKLI ÖZELLIKTEKI DIĞER SES YALITIM MALZEMESI BIRLIKTE KULLANILDIĞINDA BIRÇOK SES IZOLASYON PROBLEMINI ÇÖZER – AYRICA KÜF OLUŞTURMAMA VE ANTIBAKTERIYEL ÖZELLIKLERININ DE DESTEĞI ILE TEK TARAFI YAPIŞKANLI TIPI ILE IKLIMLENDIRME KANALLARININ SES YALITIMINDA

 

AVANTAJLARI : B SINIFI YANMAZLIK SAĞLAYAN ÖZELLIKLI FR SERISI BULUNMAKTADIR – AB TARAFINDAN BELIRLENEN INSAN SAĞLIĞINA ZARARLI, YASAKLI KIMYASALLARI IÇERMEZ ROHS BELGESI VARDIR -ANTI BAKTERIYELDIR, ÇÜRÜMEZ, KÜF VE YOSUN OLUŞTURMAZ – KOPMA MUKAVEMETI ÇOK YÜKSEKTIR -BÜNYESINI OLUŞTURAN KAPALI HAVA HÜCRELERI SAYESINDE ISI YALITIM ÖZELLIĞINE DE SAHIPTIR – SU GEÇIRMEZ KÖŞE DÖNÜŞLERDE VE ÜST ÜSTE BINDIRMELERDE KOLAY ŞEKIL ALDIĞI IÇIN, BOHÇALAYARAK YAPILAN UYGULAMALARDA MÜKEMMEL SONUÇ VERIR – BASINÇ ALTINDA KALICI ÇÖKME KAYBI DÜŞÜKTÜR, FORMUNU KAYBETMEZ – HAFIFLIĞI ILE KOLAY TAŞINIR, KOLAY UYGULANIR – DARBELERE DAYANIKLIDIR VE YIRTILMA MUKAVEMETI YÜKSEKTIR – FARE VE HAŞERELER ZARAR VEREMEZ -ŞANTIYE KOŞULLARINDA KIRLENMEZ, KOLAY DEPOLANIR, AÇIK HAVA KOŞULLARINDAN ETKILENMEZ.

 

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ : 2,5 MM, 5 MM VE 8 MM STANDARD KALINLIKLARDA. FARKLI KALINLIKLARDA ÖZEL ÖLÇÜ OLARAK ÜRETILEBILINIR – YANMAZ, TEK TARAFI YAPIŞKANLI ALÜMIYUM LAMINELI, PERFORELI, TIPLERI MEVCUTTUR – TEKNIK SOLVENTSIZ ÖZEL YAPIŞTIRICISI ILE FARKLI YÜZEYLERE RAHATLIKLA YAPIŞTIRILIR

 

AMBALAJI : 100 CM ENINDE, 25 METRELIK RULOLAR HALINDE, NAYLON AMBALAJ IÇINDE SEVK EDILIR -50 C ILE +100 C ARASINDA, HER KOŞULDA DEPOLANABILIR -AYRICA KÜF OLUŞTURMAMA ETTIK ANTIBAKTERIYEL ÖZELLIKLERININ DE DESTEĞI ILE TEK TARAFI YAPIŞKANLI TIPI ILE IKLIMLENDIRME KANALLARININ SES YALITIMINDA KULLANILIR.